המומחיות שלנו

אורטופדיה

יוני קאראס - המטפל שלנו בבעיות אורטופדיות

לצפיה בסרטון

נפש

גיא אדניה - המטפל שלנו בבעיות רגשיות ונפשיות

אורן עמרי- הומאופת בעל נסיון רב בטיפול בבעיות נפשיות

לצפיה בסרטון

טיפול בילדים

אורן עומרי - המטפל שלנו בילדים

לצפיה בסרטון

נוירולוגיה וכאב

תומר דרורי - המטפל שלנו בבעיות נוירולוגיות

לצפיה בסרטון

פריון

גיא אדניה מסביר על טיפול בבעיות פריון במרכז נגיעה

לצפיה בסרטון

ייעוץ חינם

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו -
מרכז נגיעה 04-9839673

דיקור סיני

הדיקור הסיני (אקופונקטורה) מהווה את אחת משיטות הטיפול העיקריות ברפואה הסינית. זוהי שיטת טיפול עתיקת יומין אשר מבוססת על הרעיון של ניתוב ואיזון זרימת האנרגיה בגוף האדם. הגישה אומרת שכאשר האנרגיה בגוף אינה זורמת בצורה מאוזנת זהו מצב אשר יוביל לפעילות לא תקינה של הגוף ובסופו של דבר למחלה. האבחנה מתבצעת באמצעות הדופק דרך מישוש העורק הרדיאלי (בסמוך למפרק כף היד).
קרא עוד...

הומיאופתיה

הומיאופתיה היא שיטת רפואה טבעית ושלמה שהתפתחה באירופה לפני כ-200 שנה ופועלת ע"פ העיקרון: 'דומה בדומה מרפא'. הסימפטומים שמהן סובל המטופל יובילו את המומחה לבחירת התרופה ההומיאופתית (רמדי) המתאימה ביותר. תפקיד הרפואה ההומיאופתית הוא להמריץ את כוחות הריפוי הטבעיים בגוף ובכך לעזור להגיע לבריאות טובה יותר בכל הרמות- גופנית, ונפשית.
קרא עוד...

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה הינה שיטה עתיקה לעיסוי ולחיצות בכפות הרגליים אשר משפיעה על עומק הגוף. הטיפול ברפלקסולוגיה מסייע בהתמודדות עם מתחים, מקל על כאבים שונים ומשמש ככלי אבחוני. הרפלקסולוגיה בנויה על ההבנה העמוקה שדרך כפות הרגליים ניתן לראות את השתקפותם של איברי הגוף ואזוריו השונים. הרפלקסולוגיה מתייחסת לאדם כמכלול שלם ומאמינה כי אין להפריד בין הגוף והנפש.
קרא עוד...

שיאצו

שיאצו הינה שיטת טיפול במגע אשר התפתחה ביפן במאה העשרים ושורשיה ברפואה הסינית. הפירוש המילולי של שיאצו הוא "לחץ אצבע". הטיפול בשיאצו מיועד לריפוי ומניעה של מחלות, להקלה על כאבים, להרפיה ולפינוק. הטיפול בשיאצו בנוי על לחיצות, מתיחות, הנעה עדינה ומניפולציות שמטרתן לשפר את זרימת הדם והאנרגיה, להגמיש ולהרגיע את הגוף והנפש ולעורר את יכולת הריפוי הטבעית.
קרא עוד...

צמחי מרפא סינים

הטיפול באמצעות צמחי מרפא הינו חלק בלתי נפרד מהרפואה הסינית. תורת צמחי המרפא הסינים היא שיטת ריפוי עתיקת יומין אשר שורשיה בסין מלפני כ- 3500 שנה. בספרות המקצועית אשר התפתחה בסין במשך השנים תועד השימוש בכ- 6000 צמחי מרפא שונים, כאשר לכל צמח יש את המאפיינים הייחודיים רק לו. האבחון מתבצע על פי העקרונות של הרפואה הסינית, בדומה לדיקור, כאשר ישנו משקל רב לאבחנת הלשון.
קרא עוד...

פרחי באך

פרחי באך היא שיטה המבוססת על לקיחה יום יומית של פורמולת צמחים מתוך 38 תמציות שונות של פרחים. השיטה פותחה בתחילת המאה ה-20 ע"י רופא אנגלי בשם אדוארד באך. לפי תפיסתו של באך, בבסיס כל מחלה קיים מצב נפשי לא מאוזן אשר מעכב החלמה ואף יוצר מחלות נוספות לאורך זמן. באך טען כי "מחלות, יש בהן תועלת בכך שהן מצביעות עבורנו על קיומם של פגמים בתוכנו ובכך הן משרתות את טובתנו.
קרא עוד...

שיטת ספלטר

מטרתה של שיטת ספלטר היא ללמד את המטופל להבין את הקשר בין השימוש ודרכי הפעולה בהם הוא משתמש בגוף אשר מעודדים יצירת כאב וחסימות. מטרת העבודה היא ללמוד לעשות שינוי התנהגותי דרך עבודה עם הגוף במגע ובתנועה. בתהליך לומדים שכל מה שאנו עושים, חושבים, מרגישים או מתכוונים, מתבטא דרך הגוף, ולכן ניתן לשנותם ע"י עבודה נכונה עם הגוף.
קרא עוד...

עיסוי

עיסוי נחשב לטיפול המושלם למטרות פינוק והנאה. במקביל ליתרון זה זהו טיפול בעל יכולת רפואית- בריאותית גבוהה כשהוא נעשה על בסיס קבוע. ברוב הטיפולים בעיסוי המטפל משלב בין שיטות שונות, בהתאם לשיקול דעתו המקצועי, ובהתאם לבקשות המטופל. במרכז נגיעה ניתן לקבל מגוון רחב של עיסויים מסוגים שונים, כאשר כל המעסים והמעסות הם בעלי ניסיון רב, ומוסמכים בשיטות טיפול שונות של עיסוי.
קרא עוד...

טווינה

הטווינה הינה שיטת הטיפול במגע של הרפואה הסינית. פירוש המילה טווינה בסינית הוא 'למשוך ולתפוס', ואכן זהו טיפול המשלב תנועה רבה ומניפולציות ידניות שונות. הטיפול בטווינה מושתת על עקרונות הרפואה הסינית של איזון זרימת הצ'י (אנרגיה) בגופו של המטופל. כחלק מהטיפול בטווינה מסתייע המטפל פעמים רבות בתרגילי הצי' גונג - תנועות אנרגטיות המשפיעות על זרימת הצ'י (אנרגיה) בגופו של המטפל ועל ידי כך משפיע גם על גופו של המטופל.
קרא עוד...